Hızlı ve Öfkeli 9 Konusu ve Oyuncular | Bir Dizifan

Hızlı ve Öfkeli 9 Geliyor !

  Film Tanıtımları    30 Ocak 2020
1 Yorum

Yarış filmlerinin babası olan efsane Hızlı ve Öfkeli serisi başladığı günden beri hız kesmeden seriye devam ediyor..Her bir filminde ana tema yarış ve aksiyon üzerine olsa da senarist farklı bir olayla karşımıza çıkmayı başarıyor..Hızlı ve Öfkeli 9 ‘un ise 2020 Mayıs ayında vizyona gireceği duyuruldu .

Serinin 9.filminin oyuncu kadrosun da en son ki filmde yer alan Charlize Theron ve Helen Mirren  da olacak.İlk filmden beri başrol oyuncu kadrosunda yer alan Vin Diesel yani Dominic Toretto ve yarış ekibi ailesinin yaşadığı maceraları anlatmaya devam ediyor..

Hızlı ve Öfkeli 9. filmde Vin Diesel’ın yanı sıra serinin orjinal oyuncuları yeniden bir araya geliyor.Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Lucas Black, Ludacris ve Nathalie Emmanuel önceki filmlerdeki karakteriyle geri dönüyorlar 9. film de seriye dâhil olan yeni isimler ise Trainwreck ve Blockers gibi filmlerle tanınan John Cena, Peaky Blinders ve Animal Kingdom gibi dizilerle daha çok tanınan isim Finn Cole ve Yeni Zelandalı genç oyuncu Anna Sawai olacak.

724 okunma

Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorum (1)