Hizmetçiler Dizi Konusu,Oyuncuları | Bir Dizifan

Hizmetçiler Dizi Konusu Oyuncuları

  Yerli Diziler    22 Şubat 2020
Yorum Yok

Yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun yaptığı Hizmetçiler dizisi ilk fragmanıyla yayınlandı.Kanal D ekranlarında başlaması planan dizinin senaryosunu ise bir çok diziyi kaleme almış olan Makbule Kosif yazmıştır.Dram ve entrika ağırlıklı olan Hizmetçiler dizisi Amerikan yapımı “Devious Maids” den uyarlanarak yapılmış.

hizmetciler dizi

“Hiç bir şey göründüğü gibi değildir “ sloganıyla dizinin ilk fragmanı yayınlandı.Dizinin başrollerin de Ela adıyla Deniz Baysal,Atiye rolüyle Algı Eke,Hacer-Selen Domaç ve Çiçek olarak Aleyna Solaker dört hizmetçi olarak yer alıyorlar.

Hizmetçiler konu olarak İstanbul da yaşayan ve lüks evlere hizmetçi olarak çalışmaya giden dört kadının hayatına odaklanıyor.Dört hizmetçinin çalıştıkları ev sahipleriyle arasından yaşananlar,görüp de sakladıkları gizli sırları ve onların bakış açısından zenginlerin hayat hikayesini gözler önüne seriyor.

Hizmetçiler Oyuncuları

hizmetciler oyuncuları

Hizmetçi Ela ( Deniz Baysal )

1991 doğumlu Deniz Baysal uzun yıllar boyunca İzmir de olan Karşıyaka Belediye Tiyatrosu oyunlarında yer almıştır.Celal Bayar Üniversitesinde Uluslar Arası ticaret bölümünü okumaktadır.İlk olarak oyunculuk hayatına Derin Sular dizisiyle başlamış ve son olarak da Söz dizisinde Savcı Derya Duman olarak rol almıştır.Hizmetçiler dizisinde ise Ela Sönmez olarak karşımıza çıkıyor.

Hizmetçi Atiye (Algı Eke)

1985 İstanbul doğumlu olan oyuncu Algı Eke aslen Artvinli ve Gürcü kökenlidir.Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünde okumuş ayrıca Berlin de tiyatro eleştirmenliği ve dramaturji üzerine eğitimler almıştır.Türkiye geri geldiğinde yönetmen Mustafa Şevki Doğan ile tanışıp Baba Ocağı adlı dizide ilk rolünü kapmıştır.Şimdiler de ise oyuncu hizmetçi dizisinde Atiye Kulaksız olarak yer alacak.

Hizmetçi Çiçek (Aleyna Solaker)

Türk asıllı film dizi oyuncusu 1996 doğumlu ve daha 23 yaşındadır.Kırgın Çiçekler dizisindeki Meral karakteriyle tanınmış ve Ahmet İki Gözüm filmiyle de sinema sektörüne adım atmıştır.

Hizmetçi Hacer (Selen Domaç)

1981 yılı İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü bitirmiştir.Eğitimine ara vermeden aynı üniversite de yüksek lisansını da tamamlamıştır.Üniversitenin daha sonra Tiyatro bölümünde diksiyon dersleri vermiştir.Oyunculuk hayatına ise ilk olarak Acayip Hikayeler dizisiyle adım atmıştır.

Hizmetçiler Fragmanı İzle

666 okunma

Etiketler : , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.