Yamaç Pes Etti, Çağatay'ın emrine girdi ! | Bir Dizifan

Yamaç Pes Etti, Çağatay’ın emrine girdi !

  Yerli Diziler    25 Şubat 2020
Yorum Yok

Dün akşam 89. bölümüyle ekrana gelen Çukur’da bir ilk yaşandı. Yenilgiyi kabul eden Yamaç, düşmanı Çağatay’ın emrine girdi. İkili arasında yaşananlar ise son bölüme damga vurdu.

 

 

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisi dün akşam 89. bölümüyle ekrana geldi. Dağılan ailesini toparlamaya çalışan Yamaç, bir ilke imza atarak yenilgiyi kabul etti.

YAMAÇ PES ETTİ

Damla’yı adliye çıkışına gidip alan Cumali, onu Çukur’da manzaralı bir çatıya çıkarttı. Damla, çok özel bir şey olduğunu ve utandığını söyledi. Cumali kimseye söylemeyeceğine söz verince Damla, hamile olduğunu ve baba olacağı müjdesini verdi. Cumali bunu duyunca şaşkınlıktan konuşamadı.

Efsun’un yanına giden Yamaç, Efsun’un yanında kalmak istediğini ama artık yapamayacağını anlattı. Yamaç, Nehir’in hamile olduğunu ve kendi çocuğunu taşıdığını; babasının hatalarını tekrarlayamayacağını söyledi.

Yamaç’ın isteğiyle Koçovalılar’ın evine gelen Nehir, onunla konuşmak istedi. Yamaç çocuğu korumak için verdiği sözün sonuna kadar arkasında olacağını ancak fazlasını yapamayacağını anlattı.

 

 

614 okunma

Etiketler : , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.