You 3 .Sezon Ne Zaman Başlıyor ? | Bir Dizifan

You 3 .Sezon Ne Zaman Başlıyor ?

  Yabancı Dizi Haberleri    2 Ocak 2020
Yorum Yok

Netflix ekranlarının bu yıla damgasını vuran You dizisi 2.sezonuyla devam ederken You 3.sezon onayını da almayı başardı.Psikopat aşık karakterimiz Joe bu defa kendine yeni bir kimlik alıp tüm geçmişini ardında bırakarak Los Angeles şehrinde yeni bir aşk hikayesine yelken açıyor..

You 2 .Sezon da Neler Oldu ?

Beck ile kötü sonlanan bir aşk hikayesinden sonra Joe yaşadığı şehirden uzaklaşıp yeni bir şehirde Will olarak sıfırdan bir hayata başlar..Artık Will olarak hayatına devam eden karakterimiz ayrıca bu defa iyi bir insan olmak için çabalamak ister..Ancak Will aşk için yaratılmış aşka aşık bir adamdır ve aşk onun peşini bırakmaz..Yeniden kendini iş yerinden tanıştığı bir kıza aşık bulur ..Ancak bu defa hiç bir şey eskisi gibi olmayacağına dair kendine bir söz verir..

Will’in yeniden aşık olduğu kız Love onun gibi kötü bir ilişkiden çıkmış ve aynı acılara tatmış çok güzel bir kızdır..Love da Will’e karşı olan ilgisiyle onun tutkusuna kapılır ..Birbirlerine karşı hislerine hakim olamayınca aşk kaçınılmaz bir son olur..

Joe ve Beck You dizi

Ve Will Los Angelas şehrinde aşkıyla mutlu bir hayat isterken büyük bir süprizle karşılaşır..Eski sevgilisi Cannes da intikam peşinde olup onun gerçek yüzünü herkese göstermek adına Los Angelas şehrine taşınır..

You 3.Sezon Ne Zaman Başlıyor ?

Dizinin 2.sezonunda yaşanan olaylarla Will daha çok köşeye sıkışırken hikayenin sonunda neler olacağını bizde merakla bekliyoruz..Ancak You 3.sezon için henüz bir açıklama yapılmasa da her yıl olduğu gibi Aralık 2020 tarihinde yayında olacağını tahmin ediyoruz.

796 okunma

Etiketler : , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.